נורית ענבר-וייס, פסיכולוגית
ירושלים וצור-הדסה

   

  אודותיי

דף הבית >> אודותיי
אני פסיכולוגית ופסיכותרפיסטית מנוסה.  סיימתי תואר בוגר בפסיכולוגיה ולימודים משלימים במדעי הרוח (בהצטיינות יתרה) ותואר מוסמך בפסיכולוגיה קלינית (בהצטיינות), שניהם מטעם האוניברסיטה העברית.  השלמתי גם את התוכנית התלת שנתית "פסיכותרפיה אינטגרטיבית מזרח-מערב" (מכון דמות ואוניברסיטת תל-אביב), המשלבת ידע טיפולי ממסורות מזרחיות ומערביות.  אני ממשיכה ללמוד ולהתפתח מבחינה מקצועית, דרך השתתפות בהכשרות מגוונות, דיאלוג מתמשך עם עמיתים ומדריכים, קריאה רבה ולמידה מן הניסיון בעבודה הטיפולית עצמה. 
כיום חברה באיגוד הישראלי הרב-תחומי לפסיכותרפיה ולומדת לדוקטורט באוניברסיטת בר-אילן.  

במהלך השנים רכשתי ניסיון טיפולי מגוון.  אני מטפלת במבוגרים ומתבגרים בגישה המשלבת ראייה פסיכודינמית עם רוח התוכנית לפסיכותרפיה אינטגרטיבית, וכן מרכיבים ודגשים מגישות טיפוליות נוספות, בהתאם לצורך.  אני מאמינה בהתאמת הגישה הטיפולית לצרכים האישיים של כל מטופל/ת.  שמחה לקבל לטיפול אנשים בכל טווח הגילים ומכל המגזרים ואורחות החיים, ומשתדלת לגלות רגישות להשקפות עולם שונות.  

התמחות מקצועית נוספת שלי היא בהערכה ומדידה פסיכולוגית, במסגרת עבודתי במרכז הארצי לבחינות והערכה בין השנים 1995 - 2015.   בין היתר ניהלתי במשך שמונה שנים מכון ציבורי לאבחון לקויות למידה והפרעת קשב וריכוז בקרב צעירים, המבוסס על מערכת מבחנים ממוחשבים שהייתי שותפה בפיתוחה.

אני מתרגלת יוגה ויש לי עניין מתמשך במסורות הרוחניות של מזרח אסיה ובחיבורים בין פסיכולוגיה למדעי הרוח.  תחומי העניין והעיסוק שלי אמנם מגוונים, אך עבורי כולם חלק משלמות אחת והם מזינים זה את זה. 

ילידת 1971, נשואה ואם לשלוש.  
ליצירת קשר:
נורית 054-6420515
nurit.inbar@gmail.com
טיפול פסיכולוגי מוזל 
 
 
לייבסיטי - בניית אתרים